Ložnice Veronika

Kraj Praha Středočeský kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Liberecký kraj Kralovehradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj

divokuy-dub-lak-17.jpg

divokuy-dub-olej-06.jpg
Divoký dub odstín č. 17Divoký dub olej 06

Masivní postele Veronika jsou jedinečné na českém trhu s nábytkem zejména pro své parametry, neotřelý jedinečný design a celkové řešení a zpracování. Výrobky ložnicové řady Veronika jsou vyrobeny z masivního divokého dubu (průběžné lamely - FIX)

Dodávají se standardně v odstínech: lak 17 (přírodní dub), olej 06 (olej přírodní dub).

!!!POZOR!!!

Provedení divoký (sukatý) dub má svá specifika, podtrhující kouzlo a krásu přírody.


Postel

Je dodávána v šířce LP: jednolužko 90, 100, 120,dvojlužko 140, 160, 180, 200 cm. Standardní délka LP je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit na 190 cm. Výška horní hrany postranice je 50cm.

Postel se dodává standardně s úložným prostorem bez dna (pro odkládání věcí, které svým charakterem dno nevyžadují), ale dno je možno dokoupit za příplatek. Postel je určena do prostoru.

Doplňky

Jejich design koresponduje s nabízenými postelemi. Všechny zásuvky doplňků jsou nově automaticky vybaveny posuvy se samodovíracím systémem s tlumením. Všechny doplňky jsou dodávány ve smontovaném stavu. K postelím nabízíme noční stolky dvouzásuvkové úzké nebo široké a nocní stolky s jednou zásuvkou (pravý/levý).


Soubory ke stažení

  • VERONIKA (221.47 kB)
    maloobchodní ceník 2015