Matrace

Kraj Praha Středočeský kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Liberecký kraj Kralovehradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj

Matrace které můžete vyzkoušet přímo na naší prodejně.

Nabízíme matrace různých druhů, a to pěnové, latexové i pružinové. Můžete si vybrat ze všech možných typů pěn ať už je to PUR pěna, studená pěna, bio pěna, pěna s příměsí kokosového vlákna, pěna se sójovým extraktem a další.  Zaměřujeme se hlavně na kvalitní české výrobky, a proto jsou všechny matrace od předních českých výrobců.

Matrace je nejlépe vyzkoušet přímo u nás na prodejně. Matraci Vám přivezeme až k Vám domů.

 

Matrace Dřevočal

Lima

Sedmizónová sendvičová matrace, jejíž střední vrstvu tvoří pojený polyuretan a nosné vrstvy jsou z kvalitní elastické pěny. Matrace je střední až vyšší tuhosti a je vhodná spíše pro děti a ty, kteří mají rádi tvrdší matrace. Výška matrace je 22 cm.

Manila a Havana

pěnová matrace, jejíž vrchní vrstva je tvořená studenou HR bio pěnou dvou odlišných tuhostí. Manila má tuhost 3 (vhodnější pro muže) a Havana tuhost 2 (vhodnější pro ženy). Tato vrstva obsahuje sojový olej. Střední vrstvu tvoří dvě vrstvy tvrzené pěny MediFoam. Výška matrace 21 cm.

Nora

pětizonová pěnová matrace ze dvou vrstev elastických pěn MediFoam. Výška matrace je 17cm.

Ronda

Partnerská pěnová matrace s nosnou vrstvu tvarovanou do masážních nopů, kterou tvoří líná bio pěna obsahující sojový extrakt. Výška matrace 19 cm.

Malaga

partnerská matrace s tuhostí 2 a 3. Nosné vrstvy jsou tvořené kombinací studené HR pěny a viskoelastické pěny tvarované do masážních nopů obohacené o sojový extrakt a aloe vera. Výška matrace 19 cm.